Wynajem kampera w Zabrzu

Chcesz wyruszyć w wymarzoną podróż, ale martwią Cię wysokie koszty noclegu lub transportu? Może wolisz jednak kilkudniowy wypad na łono natury lub kemping z przyjaciółmi? Mamy na to sposób - skorzystaj z szerokich możliwości, jakie daje Ci wynajem kampera. Zabrze to miejsce, w którym działa nasza firma Rent Cars. Oferujemy wysokiej klasy samochody, dzięki nim będziesz mógł udać się w dowolne miejsce.

Wynajem kampera Zabrze - dlaczego warto?

Kamper pozwoli Ci podróżować tam, gdzie akurat masz ochotę, niezależnie od długości planowanej wyprawy. Nie ogranicza Cię doba hotelowa, nocleg czy rozkład jazdy pociągów. Decydujesz sam o wszystkich aspektach wyjazdu, takich jak miejsce docelowe czy ilość spędzonych tam dni. Zbierz grupę znajomych lub zaproś rodzinę i wspólnie cieszcie się komfortem podróży. Wynajem kampera w Zabrzu to rozwiązanie idealne na letni urlop.

W ofercie naszej firmy dostępne są dwa kampery: Ford Magis 65XT oraz Kronos 274TL. Wybierz sam, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy. Pomieszczą one maksymalnie 7 osób, zawierają 5 miejsc noclegowych, opuszczany stolik, na którym możesz spożywać posiłki, aneks kuchenny z kuchenką gazową, a także łazienkę. Pełne wyposażenie sprawia, że nie musisz się już o nic martwić, swój bagaż ograniczysz do minimum. Kamper umożliwia również przewiezienie 4 rowerów, wycieczki rowerowe nie będą już problemem.

Korzystając z naszym pojazdów, masz pewność, że nie zawiodą Cię podczas podróży. Regularnie sprawdzamy stan techniczny oraz monitorujemy ich sprawność, dzięki temu wiemy, że nasi klienci otrzymują samochody najwyższej jakości. Doceniło nas już wiele osób, które potwierdzają profesjonalizm naszej obsługi oraz niezawodność kamperów.

Wynajem kampera – Zabrze

Wynajem kampera w Zabrzu to sposób na komfortową podróż bez żadnych ograniczeń. Zaplanuj ją samemu dokładnie tak, jak zawsze marzyłeś. Jesteśmy pewni, że zapadnie w pamięć Tobie i Twoim znajomym. Jeśli jesteś fanem kempingów, sprawdź dostępne miejsca w całej Polsce i ciesz się czasem na łonie natury.

Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, tak aby pomóc zaplanować wymarzoną wycieczkę. Gwarantujemy pełne doradztwo w zakresie naszych usług. Cena wynajmu kampera w Zabrzu uzależniona jest od czasu wypożyczenia, modelu pojazdu oraz liczby osób, które będą nim podróżować. Dostarczony zostanie w podaną przez Ciebie lokalizację, nie musisz więc martwić się o jego odbiór. To zadanie pozostaw nam. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i życzymy udanej podróży!