Wynajem kampera w Dąbrowie Górniczej

Wynajem kampera w Dąbrowie Górniczej to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią spontaniczność i mają już dość zorganizowanych wycieczek z narzuconym harmonogramem, które można znaleźć w ofercie każdego biura podróży. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego i zwiedzić wybrany zakątek świata kamperem, skontaktuj się z naszą wypożyczalnią samochodów Rent Cars!

Wynajem kampera - Dąbrowa Górnicza

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, doskonale wyposażone auta, którymi możesz udać się w podróż, zabierając ze sobą jeszcze 6 osób. To doskonała okazja, by wybrać się z rodziną lub znajomymi na wspólny urlop. Zadbaliśmy o to, by wnętrze kamperów było funkcjonalne i komfortowe, dlatego znajdziesz w nich nowoczesne meble, a także wydzieloną część kuchenną i łazienkową. Kampery, których wynajem oferujemy, są w pełni sprawne, a ich wyposażenie zależy od pakietu, który wybierzesz. W naszej ofercie posiadamy:

  1. pakiet ze standardowym wyposażeniem,
  2. pakiet Chassis Ford,
  3. pakiet Sun,
  4. pakiet Comfort.

Ze szczegółami oferty możesz zapoznać się w zakładce “nasze auta”. Cena wynajmu kampera w Dąbrowie Górniczej zależy m. in. od okresu, na który chcesz wypożyczyć auto. Dokładny koszt usługi ustalimy podczas konsultacji.

Podróż kamperem - gwarancja niezależności

Jedną z niekwestionowanych zalet podróżowania kamperem jest to, że ogranicza Cię jedynie Twoja własna wyobraźnia. Każdego dnia możesz budzić się w innym miejscu, odwiedzać wybrane przez siebie miasta i nie martwić się o to, że nie masz miejsca noclegowego w hotelu lub że bilety na pociąg czy samolot zostały wyprzedane. Dodatkowo każdego dnia podróżujesz w komfortowych warunkach, które gwarantują nowocześnie zaaranżowane kampery.

W trosce o wygodę i zadowolenie naszych klientów oferujemy również szereg innych udogodnień. Podstawiamy samochód w wybrane przez Ciebie miejsce, dlatego nie musisz się martwić odbiorem auta z wypożyczalni. Dodatkowo pozostajemy w stałym kontakcie, jeśli zajdzie taka potrzeba, o każdej porze możesz skontaktować się z naszą infolinią. W wybranych opcjach zapewniamy także możliwość wypożyczenia auta bez kaucji. Co istotne, nasze kampery osiągają spalanie porównywalne z tym, jakie mają samochody osobowe, dlatego ich wynajem to bardzo opłacalna inwestycja. W celu ułatwienia Ci podróży, na naszej stronie zamieściliśmy listę miejsc postojowych i kempingów na terenie całej Europy. Spis ten z pewnością ułatwi Ci zaplanowanie trasy.

Decydując się na wynajem kampera w Dąbrowie Górniczej w naszej wypożyczalni, masz gwarancję tego, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Co to oznacza? Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych pojazdów, które zawsze są dokładnie czyszczone i posiadają aktualny przegląd. Zależy nam na bezpieczeństwie naszych klientów, dlatego możesz mieć pewność, że wszystko dokładnie sprawdzamy, zanim oddamy Ci samochód do dyspozycji. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu.